Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Ekonomia I Zarządzanie I Humanistyka I PL ANG I BEZ ZALICZEK

Ogłoszenie specjalne

Jestem absolwentem ekonomii oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od siedmiu lat pracuję jako ghostwriter i tłumacz - pomagam w pisaniu i tłumaczeniu artykułów, książek, esejów, prac zaliczeniowych oraz dyplomowych.

 

Do każdej pracy dołączam raport antyplagiatowy. Gwarantuję unikalność oraz wysoką jakość merytoryczną i bibliograficzną wszytskich prac.

 

???? Nie pobieram zaliczek. Rozliczenia odbywają się w przejrzystym systemie, w którym masz możliwość obejrzenia tekstu przed zapłaceniem. Poprawki są w cenie.

 

???? Oferuję prace w języku polskim oraz angielskim w formatach: esej, analiza, referat, praca licencjacka, praca magisterska.

 

???? Posiadam doświadczenie w pisaniu i tłumaczeniu tekstów z dziedzin: ekonomia, finanse, prawo, marketing, zarządzanie, socjologia, psychologia, politologia, filozofia, filologia angielska. Chętnie podejmę się tekstów także z innych dziedzin, zależnie od zakresu i wymagań.

 

???? W przypadku prac dyplomowych wykonuję także część badawczą.

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod adresem: patryk.ghostwriter@gmail.com

Imię / Nazwa firmy:
DR PATRYK
Cena
do negocjacji
Adres email:
patryk.ghostwriter@gmail.com
Data wygaśnięcia:
18 czerwca 2023r.
Ilość odsłon:
14
Numer ogłoszenia:
#00093585
Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie opracowań

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej
Zobacz również
https://cyber-promotor.pl/