Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

jak kupić dobrą pracę inż mgr PORADNIK INŻYNIERIA PRODUKCJI

Ogłoszenie specjalne

Witajcie!

Wielu studentów zastanawia się jak kupić dobrą pracę. Do kogo się zgłosić? Jak rozpoznać oszusta?

Jestem osobą zajmującą się pisaniem autorskich prac od wielu lat i postaram się podpowiedzieć jak to zrobić.

1. Zweryfikuj wiedzę osoby - nie zadawaj jednak pytań z googli. Kupujesz pracę o produkcji? Sprawdź czy osoba, z która rozmawiasz w ogóle widziała hale produkcyjną.

2. Sprawdź czy dana osoba ma w ogóle pomysł na Twoją pracę. Czy proponuje tematy projektów? Czy pisze o czymś, co chciała by w pracy zamieścić? Czy ma pomysł jak napisać pracę?

3. Zweryfikuj czy dana osoba ma dostęp do danych potrzebnych do napisania pracy. Sprawdź co  mniej więcej będzie potrzebne do Twojego projektu i zapytaj przyszłego zleceniobiorcę jak on/ona to widzi

4. Nie pytaj o spotkanie w cztery oczy czy numer telefonu - tego typu wydarzenia dają złudzenie, że kogoś znamy i że ta osoba nas nie oszuka. Skup się na weryfikacji punktów powyższych a kontaktuj się przez email.

5. Dokładnie ustal zakres zlecenia - ile stron ma mieć praca? Jaką czcionką napisana? Jaka interlinia? Jakie akapity? Czy wliczasz w treść pracy bibliografię i 1 stronę? Ustal szczegóły! P.S. Jeśli Twój zleceniobiorca nie jest nimi zainteresowany, jest to najpewniej oszust!! 

6. Zwróć uwagę jak pisane są do Ciebie wiadomości email - są składne? Na temat? Oszuści często piszą maile od niechcenia. 

7. Interesuj się swoją pracą - nawet jak ktoś Ci ją pisze, idź do promotora, pytaj, czytaj coś o temacie - nikt tej pracy za Ciebie nie obroni. Twój zleceniobiorca może iść z pracą w złą stronę nawet jak jest uczciwy - to Ty musisz mu przecież powiedzieć czego oczekujesz. Trzmaj ręke na pulsie!

8. Musisz wiedzieć czego chcesz. Temat pracy, jakie wymagania, itp. Nie da się  kupić dobrego samochodu mówiąc jedynie "poproszę samochód". Bądź świadomy swoich oczekiwać i przekaż je zleceniobiorcy ZANIM zacznie pisac pracę.

9. Przygotuj sie na wydatki. Tanie prace to najczęśniej przepisane ksiażki. I to wersja optymistyczna, bo oszuści właśnie czyhają na studentów szukających w tym zakresie oszczędności. Chcesz, żeby Twoja praca była profesjonalnie napisana? Przez osobę znającą się na rzeczy? Promocje w tym biznesie nie istnieją. Cena takiej pracy (ok 50 str) to minimum 1500zł. W innym przypadku, ogłoszenie będzie bardzo podejrzane. 

 

Osobiście trzymam za studentów kciuki, by możliwie najlepiej pretrwali ten czas. 

 

Oczywiscie zachęcam do skorzystania z moich usług:)

 

Pozdrawiam,

 

Magda

 

Imię / Nazwa firmy:
magda
Cena
do negocjacji
Adres email:
magdag7711@wp.pl
Data wygaśnięcia:
8 października 2018r.
Ilość odsłon:
30
Numer ogłoszenia:
#00054921
Brak zdjęć...

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej