Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Plan pracy | Bibliografia Zamów teraz

PISANIE I POPRAWA PRAC-GWARANCJA-RATY-WYSOKA JAKOŚĆ

Ogłoszenie MAX

Ogłoszenie specjalne

Oferuję pomoc w pisaniu różnego rodzaju prac i projektów. Moja oferta obejmuje pisanie prac z różnych dziedzin i kierunków, w tym zarówno z kierunków ścisłych jak i humanistycznych. Mam wieloletnie doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość opracowań, zarówno pod kątem merytorycznym jak i edytorskim.

Zajmuję się zarówno pisaniem prac od podstaw ("od A do Z"), jak również oferuję usługę nanoszenia korekt do pracy oraz usługę "dokończenia" prac (np. napisanie tylko jednego rozdziału/podrozdziału)

Wszystkie moje prace pozytywnie przechodzą weryfikację w systemie antyplagiatowym. Zapewniam 100% gwarancję oryginalności pracy!

Zapewniam:

  • wysoką jakość opracowania
  • rzetelne wykonanie usługi
  • darmowe konsultacje, np. w zakresie wyboru tematu pracy
  • płatność ratalną (rozliczenie następuje zwykle po każdym napisanym rozdziale, co daje także możliwość weryfikowania w systemie antyplagiatowym każdego rozdziału z osobna)
  • terminowość wykonania usługi
  • poprawki w cenie pracy
  • dyskrecję i anonimowość
  • możliwość wystawienia rachunku

Szczegóły oferty zostaną dokładnie przedstawione w chwili nawiązania kontaktu, osoby zainteresowane proszę o kontakt mejlowy lub telefoniczny.

Tel. 515-713-438

email: prace.pisanie5@gmail.com

Imię / Nazwa firmy:
PISANIE I POPRAWA PRAC
Cena
do negocjacji
Adres email:
prace.pisanie5@gmail.com
Numer tel.:
515-713-438
Data wygaśnięcia:
31 sierpnia 2017r.
Ilość odsłon:
56
Numer ogłoszenia:
#00043038
Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena
Wpisz słownie wynik równania

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej