Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Pisanie prac rozwiązywanie zadań tematy trudne terminy awaryjne umowa

Ogłoszenie MAX

Ogłoszenie specjalne

Pisanie wzorcowych prac dyplomowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich (krótkie terminy), a także korepetycje, rozwiązywanie zadań, przygotowywanie projektów przejściowych. 
Podejmę się pisania prac z zakresu Informatyki oraz Elektroniki, jestem osobą prywatną prowadzącą własną działalność gospodarczą (firma zajmująca się zagadnieniami z zakresu IT). 
Pisaniem wzorcowych prac zajmuję się od ponad dziesięciu lat w tym czasie wiele osób z moją pomocą ukończyło studia na oceny dobre oraz bardzo dobre (uczelnie prywatne jak i państwowe z pierwszych miejsc rankingów). 
Zapewniam indywidualne podejście do każdego z klientów, ekspresowy kontakt oraz pomoc merytoryczną w trakcie pisania jak i w okresie późniejszym. 
Gwarantuję 100% oryginalność pracy (na życzenie raport z systemu Plagiat.pl) oraz jej wysoki poziom. 
Prace pisane terminowo - na początku współpracy ustalamy termin oddania po przekroczeniu którego zobligowany jestem do płacenia kar umownych, na każdym etapie klient ma na bieżąco wgląd w proces tworzenia pracy, oraz może nanosić swoje uwagi, sugestie.
Bibliografia w języku polskim, angielskim oraz niemieckim (na życzenie), posiadam wykształcenie wyższe uzyskane na państwowej uczelni na kierunkach Informatyka oraz Elektronika (dwa kierunki). 
Zajmuję się także poprawianiem prac już rozpoczętych, zarówno niedokończonych jak i ich sprawdzeniem pod kątem poprawności gramatycznej i bibliografii.

Podejmuję się także tematów trudnych oraz nietypowych wymagających studiowania literatury zarówno polskiej jak i zagranicznej, a także wymagające wykorzystania zaplecza technicznego. 

Klientom gwarantuję kontakt codziennie niezależnie od świąty czy dni wolnych (w przypadku terminów krótkich).
Możliwe jest także napisanie prac w trybie ekspresowym po wcześniejszej konsultacji (w przeciągu kilku dni w przypadku niektórych tematów).

WWW: www.magister24.pl
GG: 57226769
edu.ogloszenia@gmail.com

 

 

Elektronika pisanie prac, elektronika praca, inż., symulacje informatyka, symulacje informatyka, robotyka prace, informatyka pisanie prac, szybkie pisanie prac, ekspresowe prace dyplomowe, praca inz informatyka, praca dypl, praca dyplomowa informatyka, praca mgr informatyka, praca magisterska elektronika, pisanie prac z elektroniki, pisanie prac, pisanie opracowań elektronika, praca mgr informatyka, elektronika praca inżynierska, zlece napisanie pracy, inzynierska elektronika, magisterska informatyka, tanio pisanie prac, prace dyplomowe matematyka, informatyka dyplom praca, pisanie prac magisterskich, pisanie prac inzyenirskich, plany prac, opracowania naukowe, elektronika praca mgr, informatyka praca sieci, elektronika praca symulacje, informatyka dyplomowa, informatyka praca dyplomowa, informatyka praca inżynierska, informatyka praca magisterska, elektronika praca dyplomowa, pomoc w pisaniu prac, automatyka prace, informatyki, elektroniki, informatyka, pisanie prac szybko, ekspresowo pisanie prac, ekspresowe usługi pisania, magisterskie, magisterskich, inżynierskie, inżynierskich

Imię / Nazwa firmy:
ABC EDUKACJA 24
Cena
1,00 zł
Adres email:
edukacyjny24@gmail.com
Data wygaśnięcia:
11 kwietnia 2019r.
Ilość odsłon:
17
Numer ogłoszenia:
#00060028
Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej