Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Pomoc przy pisaniu pracy Polecany przez swoich klientów Bezkonkurencyjna cena

Ogłoszenie specjalne

Witaj. Zapewne widziałeś już niejedno ogłoszenie pisania prac i nie wiesz co wybrać. Najlepiej byłoby znaleźć pomoc osoby zaufanej, takiej z których usług ktoś już ze znajomych korzystał. No ale nie każdy chce się „chwalić” powierzeniem swojej pracy trzeciej osobie. Wyobraź sobie sytuację, że jedna osoba skorzystała z takiej pomocy, była zadowolona, poleciła swojemu znajomemu, a ta także zadowolona poleciła kolejnemu znajomemu. Takich „łańcuszków” mam na swoim koncie dziesiątki. Od jednej zadowolonej osoby do kolejnej powstawał łańcuszek często dwucyfrowej grupki.

Budując relacje ze swoimi klientami ofiaruje im nie tylko pewność rzetelnie wykonanej usługi, ale także atmosfery wzajemnego zaufania. Od początku do końca. Od wybrania tematu, zbudowania planu, jego realizacji etapami, niezbędnych poprawek w trakcie aż po zwieńczenie, czyli satysfakcjonujący klienta finał.

Oferuję pomoc kompleksową i fragmentaryczną (poszczególne rozdziały czy podrozdziały) do następujących prac:

– prace magisterskie,

– prace licencjackie,

– prace inżynierskie

– wszelkie inne prace zaliczeniowe, semestralne, podyplomowe, prace MBA.

Tworzę prezentacje Power Point PPT.

Budując swoje doświadczenie, czyli ponad półtorej dekady korzystałem też z pomocy innych osób (chodzi o konkurencję), dzięki czemu wiem kto jest kim na tym rynku i co sobą reprezentuje. Nie jestem alfą i omegą i nie pomogę w każdym temacie osobiście, ale mogę przekierować Cię we właściwe miejsce, gdzie uzyskasz dobrej jakości pomoc.

Dziedziny w których chętnie Ci pomogę to: Administracja – bankowość – biologia – ekonomia- filozofia – finanse – prawo administracyjne – prawo cywilne – prawo karne – prawo podatkowe – prawo gospodarcze (i inne rodzaje prawa) – geografia – hotelarstwo – historia – ekonomia – marketing i zarządzanie – medycyna – ochrona środowiska – pedagogika – politologia – psychologia – religioznawstwo – resocjalizacja – rachunkowość – teologia – weterynaria – UE – reklama i public relations – socjologia – stosunki międzynarodowe – turystyka – ubezpieczenia – zarządzanie i inne. Wiele dziedzin inżynierskich – najlepiej napisz i spytaj. Każde opracowanie jest jednorazowe, dzięki czemu ryzyko plagiatu jest maksymalnie zmniejszone.

Sam byłem kiedyś studentem i wiem, że każdy ma ograniczony budżet. Pisząc do mnie podaj temat, termin i objętość. Wtedy wycenię swoją pomoc. Moja pomoc jest na kieszeń studenta.

Zapraszam więc do kontaktu pod adresem polecane.pisanie@gmail.com

Pozdrawiam

Imię / Nazwa firmy:
Pomoc przy pisaniu pracy Polecany przez swoich klientów
Cena
1,00 zł
Adres email:
polecane.pisanie@gmail.com
Data wygaśnięcia:
10 maja 2019r.
Ilość odsłon:
27
Numer ogłoszenia:
#00060839
Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej