Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Plan pracy | Bibliografia Zamów teraz

PRACE ZALICZENIOWE SZYBKO I BEZ PLAGIATÓW

Ogłoszenie MAX

Ogłoszenie specjalne

Oferuję profesjonalne i szybkie pisanie prac. Proponuję także korektę gotowych prac. Pomogę również w sporządzeniu bibliografii, opracowaniu ankiety, napisaniu wstępu, zakończenia czy napisaniu projektu.

Ceny od 13zł/strona- każda praca wyceniana jest indywidualnie, w zależności od ilości stron oraz nakładu pracy.

Szybki czas realizacji usługi - krótka 2-3 stronnicowa praca - 24h-48h

Zapewniam rzetelność i sumienność oraz PRACE BEZ PLAGIATÓW. NIE PROWADZĘ ODSPRZEDAŻY, KAŻDA PRACA PISANA JEST NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE I MA TYLKO „JEDNEGO WŁAŚCICIELA”. Na życzenie Klienta możliwa wysyłka raportu plagiatowego.

W każdą pracę wkładam wysiłek i zaangażowanie, oferuję usługi na bardzo wysokim poziome. Oferuje pracę z dziedzin, na których się znam.

Dziedziny:

- antropologia;

- zarządzanie;

- turystyka;

- filozofia; 

- historia wychowania;

- język polski (rozprawki, wypracowania);

- kryminologia;

- pedagogika;

- przedmioty z zakresu prawa: prawo karne, rodzinne i nieletnich, postępowanie karne;

- psychologia;

- resocjalizacja;

- socjologia; 

- teorie społeczeństw;

- korekta prac licencjackich i magisterskich, ewentualnie dopisanie rozdziału, wstępu, zakończenia - każdy kierunek. Podczas korekty NIE SPRAWDZAM POPRAWNOŚCI MERYTORYCZNEJ, JEDYNIE JĘZYK, ORTOGRAFIĘ, STYLISTYKĘ. 

Do każdej pracy starannie dobieram literaturę, do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, nie bazuję na gotowych opracowaniach tematów- w pracy nie zdarzają się plagiaty na zasadzie kopiuj/wklej. Mam dużą wiedzę oraz doświadczenie w pisaniu.

ZAPEWNIAM WYSOKĄ JAKOŚĆ OFEROWANYCH USŁUG- KAŻDĄ PRACĘ PISZĘ TAK, JAKBYM SAMA MIAŁA DOSTAĆ ZA NIĄ OCENĘ! 

Oferuję pełną dyskrecję.

 

Imię / Nazwa firmy:
Profesjonalne Prace
Cena
do negocjacji
Adres email:
pracemalgorzata2017@gmail.com
Data wygaśnięcia:
21 grudnia 2017r.
Ilość odsłon:
177
Numer ogłoszenia:
#00046528
Brak zdjęć...

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena
Wpisz słownie wynik równania

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej