Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac zaliczeniowych

Ogłoszenie MAX

Ogłoszenie specjalne

Nie radzisz sobie z napisaniem pracy? Zbyt mało czasu? Za dużo obowiązków? Zapraszam!!! Oferuję profesjonalną pomoc przy pisaniu prac zaliczeniowych, referatów, prezentacji (w tym multimedialnych).

 

Szybki czas realizacji usługi - krótka 2-3 stronnicowa praca - 24h-48h

Zapewniam rzetelność i  terminowość a także, co najważniejsze- 

prace bez plagiatów(możliwość sprawdzenia poprzez plagiat.pl lub inny program antyplagiatowy- na życzenie Klienta mogę wysłać raport). 

W każdą pracę wkładam dużo wysiłku i zaangażowania, oferuję usługi na wysokim poziomie. Oferuję pracę z dziedzin, na których się znam! Każda praca jest przygotowywana jednorazowo- nie prowadzę "odsprzedaży". Nie wzoruję się na wcześniej napisanych pracach! 

Dziedziny:

- antropologia;

- doradztwo zawodowe, 

- filozofia; 

- historia wychowania;

- język polski (rozprawki, wypracowania);

- kryminologia;

- marketing,

- pedagogika;

- przedmioty z zakresu prawa: prawo karne, rodzinne i nieletnich, postępowanie karne;

- psychologia;

- resocjalizacja;

- socjologia; 

- teorie społeczeństw;

- zarządzanie, 

- ZZL

- inne - do uzgodnienia!

Oferuję także korektę prac licencjackich i magisterskich, ewentualnie dopisanie rozdziału, wstępu, zakończenia - każdy kierunek. 

Do każdej pracy starannie dobieram literaturę, do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, nie bazuję na gotowych opracowaniach tematów- w pracy nie zdarzają się plagiaty na zasadzie kopiuj/wklej. Mam dużą wiedzę oraz doświadczenie w pisaniu. 

ZAPEWNIAM WYSOKĄ JAKOŚĆ OFEROWANYCH USŁUG- KAŻDĄ PRACĘ PISZĘ TAK, JAKBYM SAMA MIAŁA DOSTAĆ ZA NIĄ OCENĘ! 

Oferuję pełną dyskrecję.

Imię / Nazwa firmy:
Usługi Edukacyjne
Cena
do negocjacji
Adres email:
pracemalgorzata2017@gmail.com
Data wygaśnięcia:
23 kwietnia 2019r.
Ilość odsłon:
81
Numer ogłoszenia:
#00060360
Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej