Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Plan pracy | Bibliografia Zamów teraz

PROFESJONALNE PISANIE I POPRAWA PRAC - GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Ogłoszenie specjalne

Oferuję pomoc w pisaniu różnego rodzaju prac, kierunków zarówno ścisłych jak i humanistycznych (m. in. logistyka, transport, zarządzanie i marketing, ekonomia, finanse i rachunkowość, politologia, stosunki międzynarodowe, pedagogika, dziennikarstwo, psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, administracja, turystyka, hotelarstwo i wiele innych). Mam kilkunastoletnie doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość prac, zarówno pod kątem merytorycznym jak i edytorskim. 

Zajmuję się zarówno pisaniem prac od podstaw ("od A do Z"), jak również oferuję usługę nanoszenia korekt oraz usługę "dokończenia" prac (np. napisanie tylko jednego rozdziału/podrozdziału)

Wszystkie moje prace pozytywnie przechodzą weryfikację w systemie antyplagiatowym. Zapewniam 100% GWARANCJĘ  oryginalności pracy!

NIE POBIERAM ZADATKU - rozliczenie następuje etapowo - po każdym napisanym rozdziale. Mają Państwo stałą kontrolę nad efektami pisania!

Zapewniam:

  • Wysoką jakość opracowania

  • Rzetelne wykonanie usługi

  • Darmowe konsultacje, np. w zakresie wyboru tematu pracy

  • Darmowy plan pracy (przygotowuję plan pracy i następnie go Państwu przesyłam do akceptacji, pisanie zostaje rozpoczęte  po wcześniejszym zatwierdzeniu planu i ustaleniu terminu oddawania poszczególnych rozdziałów lub też całej pracy). W przypadku już gotowego planu pracy - dostosowuję się do niego. 

  • Płatność ratalną (rozliczenie następuje zwykle po każdym napisanym rozdziale, co daje także możliwość weryfikowania każdego rozdziału z osobna w systemie antyplagiatowym - mają Państwu stałą kontrolę nad efektami pisania) 

  • Terminowość wykonania usługi

  • Ewentualne poprawki w cenie pracy

  • Dyskrecję i anonimowość

  • Możliwość wystawienia rachunku 

Szczegóły oferty zostaną przedstawione w chwili nawiązania kontaktu. Można się ze mną kontaktować zarówno telefonicznie jak i mejlowo. Zapraszam do kontaktu. 

 

Tel: 694 009 501 e-mail: portalwiedzynaukowej@gmail.com

Imię / Nazwa firmy:
PORTAL WIEDZY NAUKOWEJ
Cena
17,00 zł
Adres email:
poertalwiedzynaukowej@gmail.com
Numer tel.:
694 009 501
Data wygaśnięcia:
10 lutego 2018r.
Ilość odsłon:
61
Numer ogłoszenia:
#00047986
Zdjęcie Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena
Wpisz słownie wynik równania

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej