Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Plan pracy | Bibliografia Zamów teraz

ZARZĄDZANIE i inne kierunki ekonomiczne pomoc w pracach

Ogłoszenie MAX

Ogłoszenie specjalne

Pomogę w pisaniu pracy dyplomowej z zarządzania, marketingu, finansów, rachunkowości, logistyki, ekonomii, turystyki i innych kierunków ekonomicznych.

Oferuję profesjonalne usługi poparte dużym doświadczeniem. Jestem osobą uczciwą. Każdą pracę piszę samodzielnie, tekst jest więc w pełni oryginalny (na życzenie RAPORT ANTYPLAGIATOWY). Moje usługi charakteryzuje wysoka jakość, zarówno pod względem stylistycznym, jak i merytorycznym. W pracach wykorzystuję bogate i rzetelne źródła naukowe.

Prace tworzę zgodnie z wymaganiami edytorskimi uczelni. Bezpłatnie dodaję takie elementy, jak spis treści, spisy bibliografii, tabel, rysunków, aneksy itd. Tekst przesyłam w formie przygotowanej do wydruku.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Staram się, aby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy. Oferuję dyskrecję i terminowość.

Cena jest ustalana w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Praca pisana etapami - płatność rozkładam na kilka małych rat. Bez dodatkowych kosztów nanoszę ewentualne poprawki. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Więcej informacji na stronie: kldprace.pl

KONTAKT: kldprace@gmail.com

Imię / Nazwa firmy:
Kamil
Cena
do negocjacji
Adres email:
kldprace@gmail.com
Data wygaśnięcia:
1 lipca 2017r.
Ilość odsłon:
256
Numer ogłoszenia:
#00041389
Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena
Wpisz słownie wynik równania

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej