Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

ZARZĄDZANIE LOGISTYKA i inne pomoc w pracach raty indywidualny redaktor

Ogłoszenie MAX

Ogłoszenie specjalne

Pomogę w pracach z zarządzania, logistyki, finansów, rachunkowości, marketingu, ekonomii, bakowości, informatyki gospodarczej, turystyki i innych kierunków ekonomicznych.

Jestem indywidualnym redaktorem. Specjalizuję się w profesjonalnej pomocy w pracach z kierunków ekonomicznych. Każdą pracę realizuję w pełni samodzielnie. Nie korzystam z usług podwykonawców.

Świadczę także usługi z zakresu projektowania badań, statystycznej analizy danych ilościowych oraz poszukiwania i gromadzenia materiałów.

Oferuję opracowania o wysokiej jakości merytorycznej i stylistycznej. Wykorzystuję bogatą i rzetelną literaturę naukową. Bez dodatkowych kosztów nanoszę ewentualne poprawki.

Na życzenie wyślę pełny raport antyplagiatowy. Zwracam jednak uwagę, że pozytywny wynik raportu nie gwarantuje oryginalności pracy, gdyż system antyplagiatowy w prosty sposób można ominąć. Mój tekst jest zawsze w pełni autorski, napisany na podstawie aktualnej literatury przedmiotu i opatrzony dokładnymi przypisami. Oryginalność pracy jest więc łatwo zweryfikować.

Każde zlecenie realizuję zgodnie ustalonymi wymaganiami edytorskimi. Bezpłatnie dodaję wszelkie elementy dodatkowe - spis treści, bibliografię, spis tabel i rysunków oraz załączniki.

Zapewniam pełną dyskrecję oraz terminowość. Staram się, aby każdy zleceniodawca był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy.

Swoje usługi kieruję w szczególności do osób, którym zależy na bardzo wysokiej jakości pracy. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, na podstawie stopnia skomplikowania projektu. Praca jest pisana etapami, dlatego płatność rozkładam na kila mniejszych rat. Umożliwiam również przetestowanie współpracy.

Współpraca ze mną jest rzeczowa, odbywa się zawsze w przyjaznej atmosferze. Numer telefonu podaję po kontakcie mailowym. Zwykle odpowiadam w ciągu kilku/kilkunastu minut. Zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji na stronie: kldprace.pl

KONTAKT: kldprace@gmail.com

Imię / Nazwa firmy:
Kamil - indywidualny redaktor
Cena
do negocjacji
Adres email:
kldprace@gmail.com
Data wygaśnięcia:
27 lipca 2019r.
Ilość odsłon:
47
Numer ogłoszenia:
#00062370
Zdjęcie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie prac

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena

pracedyplomowe.com

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej