Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Jak przygotować pracę pod względem technicznym cz.3

Opublikowano: 2014-01-31

Przypisy dolne

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi. Są one dodawane są z paska narzędzi "odwołania", a następnie "wstaw przypis dolny" (zdjęcie poniżej):

przypis dolnyZamieszczenie przypisu dolnego, jest odwołaniem do tekstu właściwego, w którym najczęściej znajdują się informacje o autorze pozycji literaturowej, do której się odwołujemy, bądź jest wytłumaczeniem pojęcia znajdującego się w tekście.

Numeracja stron

Numeracja stron jest wstawieniem niezbędnym dla każdej pracy naukowej. Numery stron wstawia się przez zakładkę "wstawienie" i następnie numery stron, klikając na tą pozycję rozwijają się opcje wstawienia. Numeracja strony może być zamieszczona u góry strony, na dole strony, bądź w marginesach, co zostało zaprezentowane na poniższym zdjęciu.

numeracja strony


Więcej porad dotyczących pisania prac dyplomowych możecie znaleźć w tym poradniku http://www.pracedyplomowe.edu.pl/poradnik.html o pisaniu prac licencjackich i magisterskich
    tagi
  • pisanie pracy
  • edycja tekstu
  • ustawianie przypisu
  • układ strony
  • numeracja strony

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie opracowań

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena