Witamy w największym w Polsce serwisie ogłoszeniowym, gromadzącym oferty redaktorów prac i opracowań z każdej dziedziny!

Regulamin serwisu

Data ostatniej modyfikacji: 04.10.2023

DEFINICJE

Serwis - serwis www ogłoszeń internetowych

Użytkownik - osoba korzystająca z serwisu.

Ogłoszeniodawca - osoba zamieszczająca ogłoszenie w serwisie.

Moderator - osoba zajmująca się moderacją serwisu pod względem zgodności z regulaminem.

Ogłoszenie - udostępnienie miejsca użytkownikowi serwisu w celu przedstawienia swojej oferty.

WŁAŚCICIEL SERWISU

Właścicielem serwisu jest AMES sp. z o.o. z siedzibą w Munine, ul. Wspólna 10, 37-514 Munina wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie pod nr KRS 0000804110, NIP 7922307331.

ZASADY OGÓLNE

Serwis udostępnia użytkownikom możliwość bezpłatnego, czasowego zamieszczania ogłoszeń internetowych wraz z możliwością zamieszczenia zdjęć.

Użytkownik, dodając swoje ogłoszenie do serwisu akceptuje niniejszy regulamin.

Akceptacja regulaminu jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e- mail danych osobowych, zamieszczeniu ich w ogłoszeniu w części kontaktowej oraz wykorzystywaniu adresu e-mail w celach marketingowych.

Użytkownik w każdej chwili może zarządać od serwisu zmiany lub usunięcia jego danych z bazy.

Użytkownik serwisu zobowiązuje się nie wykorzystywać żadnych informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu do celów komercyjnych.

Dane kontaktowe użytkowników serwisu pojawiające się przy ogłoszeniach mogą być wykorzystywane jedynie do celu, w jakim zostały podane - do nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą.

Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja jest zabronione.

Zabronione jest zamieszczanie w treści ogłoszeń reklam konkurencyjnych serwisów www poprzez podanie ich nazwy, adresu internetowego.

Zabronione jest zamieszczanie materiałów niezgodnych z polskim oraz miedzynarodowym prawem m.in. materiałów chronionych prawem autorskim, materiałów obscenicznych, treści obraźliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich oraz wszelkich treści nawołujących do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych czy wyznaniowych.

W szczególności zabronione jest reklamowanie i oferowanie:

  • organów ludzkich i zwierzęcych
  • alkoholu
  • leków na receptę
  • narkotyków i srodków odurzających
  • nielegalnych kopii oprogramowania, gier, filmów
  • nieistniejących towarów
  • materiałów pornograficznych
  • broni

Serwis zastrzega sobie prawo odrzucenia (nieakceptacji) przez moderatora serwisu treści ogłoszenia, jeśli będzie ona niezgoda z regulaminem lub zamieszczona w błędnej kategorii.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń, oraz szkody powstałe w wyniku podania nieprawdziwych danych przez ogłoszeniodawcę.

W przypadku złamania prawa przez ogłoszeniodawcę serwis przekaże niezbędne dane odpowiednim służbom i organom ścigania.

Serwis zastrzega sobie możliwość zmiany treści regulaminu w każdej chwili informując o tym użytkowników serwisu poprzez wskazanie daty ostatniej modyfikacji na początku regulaminu.

Chcesz dodać ofertę?

Dodaj ogłoszenie

Wyszukaj w serwisie

Pisanie opracowań

antyplagiat, bez przedpłat, gwarancja

Szybka wycena

Nowości w blogu

Metodologia badań, czyli jak napisać pracę dyplomową cz. 1

Jesteś studentem ostatniego roku studiów? Stoisz przed koniecznością napisania pracy dyplomowej? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dobrze trafiłeś! Poniżej wytłumaczę Ci jak ?się wziąć za twarz? i napisać dobrą pracę dyplomową...

Czytaj dalej
Dlaczego warto iść na dziennikarstwo?

Dziennikarstwo jest aktualnie bardzo popularnym kierunkiem studiów. Za pewnie jest tak dlatego, że umożliwiają one zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w mediach, jak również w środowisku okołomedialnym. Absolwenci tego kierunku mogą natomiast podjąć pracę...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.3

Tym razem zajmiemy się dwoma przydatnymi narzędziami oferowanymi przez pakiet office. Są to: dodawanie przypisów dolnych - bardzo przydatne w odwołaniach, oraz narzędzie numerowania stron które znacznie ułatwia pracę. Na początku zajmiemy się przypisami dolnymi...

Czytaj dalej
Praca pod względem technicznym cz.2

W pierwszej części pracy, zaprezentowane zostały ustawienia marginesów w części drugiej natomiast przestawiona zostanie edycja interlinii i odstępów. Podobnie jak w poprzedniej części, edycja tekstu zostanie przedstawiona na podstawie wielkiego dzieła Bracia Karama...

Czytaj dalej
Zobacz również
https://cyber-promotor.pl/